Монітор Philips 273V7QDSB 27 "
Відео 2Фото 3 |
Доступний широкий 27-дюймовий Full HD монітор з якісною матрицею і підтримкою різноманітних варіантів аналогового і цифрового підключення. Належить до бюджетної лінійки пристроїв, які виробляються китайською компанією TPV Technology, яка купила права на випуск моніторів під маркою Philips. Головною відмітною особливістю цієї моделі можна назвати невисоку ціну, яка вдало поєднується з гідним рівнем якості.
Великий екран з видимою діагоналлю розміром 68,6 см і роздільною здатністю 1920х1080, виконаний на базі матриці IPS, оснащену світлодіодним Flicker Free підсвічуванням на основі білих світлодіодів. Він забезпечує яскраві та насичені кольори, прийнятний рівень максимальною яскравістю 250 кд/кв. м. і хорошу статичну контрастність 1000:1. Кути комфортного огляду монітора Philips 273V7QDSB при цьому прагнуть до максимально можливим 178 градусів.
Досить великий піксель (0,311 мм) дозволяє користувачеві знаходитися далі від екрана, що зменшує навантаження на зір. Порівняно малий час відгуку матриці дозволяє чітко передавати зображення з швидким рухом, що особливо важливо для комп'ютерних ігор. Монітор може отримувати сигнал по аналоговому інтерфейсу VGA D-sub або підключатися до цифрових портів Dual Link DVI-D і HDMI 1.4.
Купити Philips 273V7QDSB 27 "
Усі ціни 29 →Philips Monitor Full HD LCD 273V7QDSB/01 ekrany komputerowe 686 cm 27 cali | 828 zł |
Philips Monitor 27 273V7QDSB IPS DVI HDMI Czarny UPPHI027XS00004 | 489 zł |
Philips 273V7QDSB - 27'' | IPS | Full HD MON-LCD-PHI-0018 | 469 zł |
Philips Monitor 27 273V7QDSB IPS DVI HDMI Czarny 40671 | 493 zł |
Monitor 27 273V7QDSB IPS DVI HDMI Czarny 1590176 | 537 zł |
Модификації Philips 273V7QDSB
Ціни на Philips 273V7QDSB |
---|---|---|---|---|
Philips 243V7QDSB 24 " | від 381 zł | 29 пропозицій | ||
Philips 273V7QDSB 27 " | від 469 zł | 30 пропозицій |