Монітор Philips 27M1N3500LS 27 " чорний
Відео 2 |
Тонкорамочний 27-дюймовий дисплей Philips 2022 року випуску - це ігрове рішення середнього цінового сегменту. Модель з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів забезпечує хорошу чіткість зображення (розмір пікселя 0.23 мс), характеризується високою частотою оновлення (144 Гц), порадує швидким відгуком (1 мс MPRT, а також 4 мс від сірого до сірого) та підтримкою технології синхронізації , яка сприяє усуненню розмиття та інших артефактів зображення.
Монітор Philips 27M1N3500LS заснований на VA-матриці, яка при помірному куті огляду готова запропонувати користувачам відмінні параметри контрастності (4000:1), а значить і найкращі враження від перегляду контенту в приміщенні з приглушеним світлом. Запас яскравості знаходиться на базовому рівні (250 ніт), тому підтримка HDR-контенту тут, швидше, формальна. Водночас якість кольору дійсно на висоті, адже заявлено охоплення 96% простору NTSC і 127% — sRGB. А такі значення повною мірою задовольнять потреби дизайнерів-початківців і тих користувачів, які часто працюють з графікою. До інших особливостей моделі відноситься наявність вбудованих динаміків сумарною потужністю 10 Вт, наявність тримача для навушників і тонкої рамки.
Купити Philips 27M1N3500LS 27 " чорний
Усі ціни 23 →Philips Monitors 27M1N3500LS/00 Monitor Stała Podstawa 27" | 984 zł |
Philips Monitor 27M1N3500LS 27 cali VA 144Hz HDMIx2 DP Głośniki UPPHI027XS | 958 zł |
Philips 27M1N3500LS - 27'' | VA | QHD | 144 Hz | HDR MON-LCD-PHI-0322 | 919 zł |
PHILIPS 27'' 27M1N3500LS/00 Czarny 27M1N3500LS/00 | 969 zł |
Monitor PHILIPS Momentum 3000 27M1N3500LS-00 27" 2560x1440px 144Hz 1 ms | 859 zł |