Монітор Samsung Odyssey G30A 27 27 "
Відео 1Фото 19 |
Ігровий монітор лінійки Odyssey компанії Samsung 2022 - це 27-дюймове рішення з роздільною здатністю Full HD, яке представляє початковий ціновий сегмент. Незважаючи на статус, модель може похвалитися ергономічною підставкою: крім нахилу можна виконувати поворот, змінювати висоту або перевести екран у портретний режим. Монітор Samsung Odyssey G30A 27 базується на VA-матриці, а значить він здатний проявити себе з кращого боку не тільки в геймінгу, але і при перегляді мультимедійного контенту в приміщеннях з приглушеним світлом.
Почасти підтверджує це і добрий показник контрастності 3000:1, тоді як запас яскравості не дуже великий і не перевищує 250 ниток. Геймерську спрямованість моделі підкріплює швидкий відгук (1 мс MPRT та 4 мс GtG), збільшена до 144 Гц частота оновлення та підтримка технології AMD FreeSync Premium. Остання має підвищити якість картинки у динамічних сценах та усунути розриви кадрів (на ПК з відеокартою Radeon). З інших особливостей варто виділити тонку рамку навколо дисплея, зовнішній блок живлення та стандартний набір портів підключення, включаючи HDMI 1.4 та DisplayPort v 1.2.
Купити Samsung Odyssey G30A 27 27 "
Усі ціни 25 →Samsung 686 cm 1920 x 1080 S27AG300NR 1ms 169 IPS HDMI DP Full HD czarny L | 649 zł |
SAMSUNG Monitor SAMSUNG Odyssey G3 LS27AG300NRXEN 27 FHD VA 1ms 144 Hz Cza | 729 zł |
Monitor gamingowy Samsung Odyssey G3 LS27AG300NRXEN | 899 zł |
Samsung Samsung Monitor dla graczy Odyssey G30A 27" FHD, 144Hz, 1ms LS27AG | 659 zł |
Samsung Odyssey G30A LS27AG300NRXEN - 27'' | VA | Full HD | 1ms | 144Hz | | 649 zł |
Модификації Samsung Odyssey G30A 27
Ціни на Samsung Odyssey G30A 27 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G30A 24 24 " | від 548 zł | 25 пропозицій | ||
Samsung Odyssey G30A 27 27 " | від 629 zł | 25 пропозицій |