Монітор Samsung Odyssey Neo G9 49 49 " чорний
Відео 13Фото 9 |
Вигнутий широкоформатний монітор А-класу з ігрової лінійки Samsung Odyssey з нетрадиційною 49-дюймовою матрицею Mini LED QLED. Він відображає зображення у нетрадиційній роздільній здатності 5120x1440 пікселів із співвідношенням сторін 32:9. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2021, який призначений в першу чергу для ігор. Зокрема, він оснащений сучасними портами HDMI 2.1 і DP 1.4, які необхідні для повноцінної роботи консолей нового покоління PlayStation 5 і Xbox Series X.
Однак з тим самим успіхом він може використовуватися в ролі телевізора або інструменту для вирішення широкого кола професійних завдань, пов'язаних з обробкою векторної/растрової графіки, а також монтаж відеоматеріалів. Samsung Odyssey Neo G9 може похвалитися великим запасом яскравості в 420 кд/м², 125-відсотковим охопленням кольорового трикутника sRGB, розігнаною до 240 Гц частотою оновлення та підтримкою HDR-контенту.
Екран має швидку швидкість реакції (1 мс від сірого до сірого) і підтримує актуальні технології згладжування FreeSync Premium Pro і NVIDIA G-Sync. Для комфортної повсякденної роботи на борту є вбудований фільтр синього кольору та Flicker-Free. Зручна підставка дозволяє регулювати екран за висотою та кутом нахилу. Підтримка режиму Picture by Picture дає можливість симулювати на одному екрані конфігурацію. Вбудований USB-хаб з функцією швидкої зарядки нагоді при підключенні до сучасних ноутбуків.
Купити Samsung Odyssey Neo G9 49 49 " чорний
Усі ціни 15 →Samsung Écran S49AG950NP DQHD 49 LS49AG950NPXEN | 5 099 zł |
49" Samsung Odyssey Neo G9 - 5120x1440 (DQHD) - 240Hz - VA (With Quantum M | 5 578 zł |
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey Neo G9 49 cali DWQHD | 5 969 zł |
Samsung Odyssey G95NA LS49AG950NPXEN - 49'' | VA | 5120 x 1440 | 240 Hz | | 8 490 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G9 LS49AG950NPXEN 49" 5120x1440px 240Hz 1 ms C | 7 227 zł |