Monitor Samsung Odyssey Neo G9 49 49 " czarny
Wideo 13Zdjęcia 9 |
Zakrzywiony monitor panoramiczny klasy A z linii gier Samsung Odyssey z nietradycyjną 49-calową matrycą typu Mini LED QLED. Wyświetla obraz w nietradycyjnej rozdzielczości 5120x1440 pikseli i proporcjach 32:9. Jest pozycjonowany jako produkt wyższej kategorii cenowej w 2021 roku, który jest przeznaczony głównie do gier. W szczególności jest wyposażony w nowoczesne porty HDMI 2.1 i DP 1.4, które są niezbędne do pełnej obsługi nowej generacji konsol PlayStation 5 i Xbox Series X.
Równie dobrze może jednak służyć jako telewizor lub narzędzie. do rozwiązywania szerokiej gamy profesjonalnych zadań związanych z obróbką grafiki wektorowej/rastrowej, a także edycją wideo. Samsung Odyssey Neo G9 może pochwalić się wysoką jasnością 420 cd/m², 125% gamą kolorów sRGB, częstotliwością odświeżania 240 Hz i obsługą treści HDR. Ekran ma krótki czas reakcji (1 ms od szarego do szarego) i obsługuje najnowsze technologie antyaliasingu FreeSync Premium Pro i NVIDIA G-Sync.
Aby zapewnić wygodną codzienną pracę, na pokładzie znajduje się wbudowany filtr koloru niebieskiego i funkcja Flicker-Free. Wygodna podstawka umożliwia regulację wysokości i kąta nachylenia ekranu. Obsługa trybu Obraz po obrazie umożliwia symulację konfiguracji wielomonitorowej na jednym ekranie. Wbudowany hub USB z funkcją szybkiego ładowania przydaje się przy podłączaniu do nowoczesnych laptopów.
Kup Samsung Odyssey Neo G9 49 49 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Samsung Écran S49AG950NP DQHD 49 LS49AG950NPXEN | 5 099 zł |
49" Samsung Odyssey Neo G9 - 5120x1440 (DQHD) - 240Hz - VA (With Quantum M | 5 578 zł |
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey Neo G9 49 cali DWQHD | 5 969 zł |
Samsung Odyssey G95NA LS49AG950NPXEN - 49'' | VA | 5120 x 1440 | 240 Hz | | 8 490 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G9 LS49AG950NPXEN 49" 5120x1440px 240Hz 1 ms C | 7 227 zł |