Монітор Samsung Odyssey Ark 2nd Gen 55 " чорний
Відео 8Фото 29 |
Samsung Odyssey Ark 2nd Gen 55 " чорний
2024 рікOdysseyігровийсмарт4KHDMI 2.1вигнутийHDRFreeSyncKVMдинамікиBluetoothWi-Fiсабвуфертонка рамка
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:Mini LED VA, відгук 1 мс
Частота:165 Гц
Яскравість:600 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, LAN
Вбудований ігровий хаб та Smart TV. Підтримка чотирьох одночасних джерел сигналу. AI Sound Booster, Dolby Atmos та звук у форматі 2.2.2 каналу. Зміна розмірів області, що відображається, до 27 дюймів, з підтримкою 16:9, 21:9, 32:9.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung Odyssey Ark 2nd Gen 55 " чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Odyssey Ark 2nd Gen 55 165Hz ekran PC 1ms zakrzywiony panel VA Min | 13 679 zł |
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey Ark G9 55 cali UHD 1 | 9 999 zł |
SAMSUNG LS55CG970NUXEN 55p UHD VA Odyssey Ark G97NB LS55CG970NUXEN | 12 638 zł |
Monitor Samsung Odyssey Ark 2nd Gen G97NC (LS55CG970NUXEN) | 17 327 zł |
Відеоогляди