Monitor Samsung Odyssey Ark 2nd Gen 55 " czarny
Wideo 8Zdjęcia 29 |
Samsung Odyssey Ark 2nd Gen 55 " czarny
2024 rokOdysseygamingowysmart4KHDMI 2.1zakrzywionyHDRFreeSyncKVMgłośnikiBluetoothWi-Fisubwoofercienka ramka
Przekątna:55 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:Mini LED VA, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Jasność:600 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
Wbudowany koncentrator gier i Smart TV. Obsługuje do czterech jednoczesnych źródeł sygnału. AI Sound Booster, Dolby Atmos i dźwięk 2.2.2-kanałowy. Zmienia rozmiar wyświetlanego obszaru do 27 cali, obsługując formaty 16:9, 21:9, 32:9.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Odyssey Ark 2nd Gen 55 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Odyssey Ark 2nd Gen 55 165Hz ekran PC 1ms zakrzywiony panel VA Min | 13 679 zł |
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey Ark G9 55 cali UHD 1 | 9 999 zł |
SAMSUNG LS55CG970NUXEN 55p UHD VA Odyssey Ark G97NB LS55CG970NUXEN | 12 638 zł |
Monitor Samsung Odyssey Ark 2nd Gen G97NC (LS55CG970NUXEN) | 17 327 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →