ЖК-панель Samsung Flip Pro WM85B 85 " (LH85WMBWLGCXEN)
Відео 2Фото 10 |
Samsung Flip Pro WM85B 85 "
Діагональ:85 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:відгук 6 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Вбудована ОС Tizen 6.5. Вбудовані Wi-Fi та Bluetooth модулі. Вбудована пам'ять 32 Гб. Функція SmartView+ дозволяє одночасно підключити до 50 пристроїв бездротової мережі та увімкнути мультипрогляд на чотирьох екранах. Підтримка AirPlay 2.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung Flip Pro WM85B 85 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung SMART Signage 85'' WM85B Flip Pro MON-DSG-SAM-180 | 15 490 zł |
Samsung WM85B tablica interkatywna 2,16 m (85") 3840 x LH85WMBWLGCXEN | 15 079 zł |
System interaktywny Samsung Monitor profesjonalny WM85B Flip PRO 85 cali D | 12 958 zł |
Samsung Monitor profesjonalny WM85B Flip PRO 85 cali Dotykowa 16h/7 350(cd | 19 676 zł |
Monitor profesjonalny WM85B Flip PRO 85 cali Dotykowa 16h/7 350(cd/m2) 384 | 24 902 zł |
Відеоогляди
Модификації Samsung Flip Pro WM85B
Ціни на Samsung Flip Pro WM85B |
---|---|---|---|---|
Samsung Flip Pro WM55B 55 " | від 4 899 zł | 12 пропозицій | ||
Samsung Flip Pro WM65B 65 " | від 5 445 zł | 13 пропозицій | ||
Samsung Flip Pro WM75B 75 " | від 10 593 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung Flip Pro WM85B 85 " | від 12 958 zł | 5 пропозицій |