Panel LCD Samsung Flip Pro WM85B 85 " (LH85WMBWLGCXEN)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Samsung Flip Pro WM85B 85 "
Przekątna:85 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Wbudowany system operacyjny Tizen 6.5. Wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth. Wbudowana pamięć 32 GB. Funkcja SmartView+ umożliwia bezprzewodowe podłączenie do 50 urządzeń jednocześnie i włączenie multiview na czterech ekranach. Obsługa AirPlay2.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Flip Pro WM85B 85 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung SMART Signage 85'' WM85B Flip Pro MON-DSG-SAM-180 | 15 490 zł |
Samsung WM85B tablica interkatywna 2,16 m (85") 3840 x LH85WMBWLGCXEN | 15 063 zł |
System interaktywny Samsung Monitor profesjonalny WM85B Flip PRO 85 cali D | 12 958 zł |
Samsung Monitor profesjonalny WM85B Flip PRO 85 cali Dotykowa 16h/7 350(cd | 19 676 zł |
Monitor profesjonalny WM85B Flip PRO 85 cali Dotykowa 16h/7 350(cd/m2) 384 | 24 902 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung Flip Pro WM85B
Ceny na Samsung Flip Pro WM85B |
---|---|---|---|---|
Samsung Flip Pro WM55B 55 " | od 4 299 zł | 12 oferty | ||
Samsung Flip Pro WM65B 65 " | od 5 445 zł | 13 oferty | ||
Samsung Flip Pro WM75B 75 " | od 10 593 zł | 3 oferty | ||
Samsung Flip Pro WM85B 85 " | od 12 958 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →