Монітор Samsung S34C500G 34 " чорний (LS34C500GAUXEN)
Фото 11 |
Samsung S34C500G 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 5 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung S34C500G 34 " чорний
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Samsung Monitor biznesowy ViewFinity S50GC 34", Ultra WQHD, 100 Hz | 1 329 zł |
Samsung LS34C500GAUXEN - 34.1'' | VA | WQHD | 100Hz MON-LCD-SAM-0929 | 1 399 zł |
Monitor SAMSUNG Viewfinity S50C LS34C500GAUXEN 34" 3440x1440px | 1 323 zł |
Samsung MONITOR SAMSUNG LED 34" LS34C500GAUXEN | 1 570 zł |
ще 14 пропозицій