Monitor Samsung S34C500G 34 " czarny (LS34C500GAUXEN)
Zdjęcia 11 |
Samsung S34C500G 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S34C500G 34 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG 34IN WQHD MONITOR LS34C500GAUXXU | 2 009 zł |
Samsung Samsung Monitor biznesowy ViewFinity S50GC 34", Ultra WQHD, 100 Hz | 1 329 zł |
Samsung LS34C500GAUXEN - 34.1'' | VA | WQHD | 100Hz MON-LCD-SAM-0929 | 1 399 zł |
Monitor SAMSUNG Viewfinity S50C LS34C500GAUXEN 34" 3440x1440px | 1 323 zł |
Monitor SAMSUNG Viewfinity S50C LS34C500GAUXEN 34" 3440x1440px | 1 323 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →