Monitor Samsung S32A600U 32 " czarny
Zdjęcia 17 |
Samsung S32A600U 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S32A600U 32 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Monitor 32 cale ViewFinity S6 VA 2560x1440 WQHD 16:9 1xHDMI 1xUSB- | 1 778 zł |
Samsung LS32A600UUPXEN MON-LCD-SAM-1138 | 1 499 zł |
SAMSUNG 32'' LS32A600UUPXEN Czarny LS32A600UUPXEN | 1 797 zł |
Samsung ViewFinity S6 S32A600UUP 32" 2K VA 75Hz 5ms | 1 639 zł |
Monitor SAMSUNG 32" 2560 x 1440 LS32A600UUPXEN Czarny | 1 591 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →