Monitor Neovo SC-32E 31.5 " czarny
Zdjęcia 7 |
Neovo SC-32E 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:350 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo SC-32E 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AG Neovo SC-32E ekran monitorujący 80 cm 315" 1920 x 1080 pikseli | 1 735 zł |
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy 32 cale SC-32E 300cd/m2 24/7 BNC czarny U | 3 765 zł |
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy 32 cale SC-32E 300cd/m2 24/7 BNC czarny 5 | 3 944 zł |
AG Neovo AG NEOVO MONITOR LCD PROFESJONALNY 24/7 SC-32E | 1 253 zł |
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy 32 cale SC-32E 300cd/m2 24/7 BNC czarny 5 | 3 765 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →