ЖК-панель Neovo QM-55 55 "
Фото 7 |
Neovo QM-55 55 "
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Neovo QM-55 55 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AG NEOVO 54,6'' QM-55 Czarny >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH W | 3 361 zł |
Monitor 54,6" 4K UHD QM-55 AG NEOVO | 6 627 zł |
Monitor AG NEOVO 55" QM-55 24/7 LED VA 4K ❖ Błyskawiczna wysyłka i 100 sku | 3 094 zł |
Monitor QM-55 CZARNY 24/7 LED VA 4K 350cd/m2 4000:1 2xHDMI DVI-D VGA USB G | 3 722 zł |
Модификації Neovo QM-55
Ціни на Neovo QM-55 |
---|---|---|---|---|
Neovo QM-55 55 " | від 3 094 zł | 4 пропозиції | ||
Neovo QM-65 65 " | від 10 905 zł | 2 пропозиції | ||
Neovo QM-75 75 " | від 17 255 zł | 2 пропозиції |