ЖК-панель Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG 54.6 "
Фото 18 |
Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG 54.6 "
Діагональ:54.6 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 7 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:500 кд/м²
Роз'єми:HDMI, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG 54.6 "
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Iiyama Prolite LH5560UHS-B1AG 139 cm 546" Digital Signage Display VA panel | 4 237 zł |
IIYAMA LH5560UHS-B1AG 55inch 3840x2160 UHD VA panel LH5560UHS-B1AG | 3 533 zł |
Iiyama Lh5560uhs-b1ag 55´´ 4k Led Monitor Przezroczysty | 3 846 zł |
iiyama LH5560UHS-B1AG 55" Wyświetlacz | 3 679 zł |
iiyama PROLITE LH5560UHS-B1AG | 3 398 zł |
Модификації Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH4360UHS-B1AG 42.5 " | від 2 419 zł | 6 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG 54.6 " | від 3 398 zł | 6 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH6560UHS-B1AG 64.5 " | від 4 466 zł | 9 пропозицій |