Panel LCD Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG 54.6 "
Zdjęcia 18 |
Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG 54.6 "
Przekątna:54.6 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 7 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:HDMI, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG 54.6 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama Prolite LH5560UHS-B1AG 139 cm 546" Digital Signage Display VA panel | 4 226 zł |
IIYAMA LH5560UHS-B1AG 55inch 3840x2160 UHD VA panel LH5560UHS-B1AG | 3 679 zł |
IIYAMA LH5560UHS-B1AG 55inch 3840x2160 UHD VA panel LH5560UHS-B1AG | 3 533 zł |
Iiyama Lh5560uhs-b1ag 55´´ 4k Led Monitor Przezroczysty | 3 846 zł |
iiyama LH5560UHS-B1AG 55" Wyświetlacz | 3 679 zł |
iiyama PROLITE LH5560UHS-B1AG | 3 398 zł |
Modyfikacje Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH4360UHS-B1AG 42.5 " | od 2 421 zł | 6 oferty | ||
Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG 54.6 " | od 3 537 zł | 6 oferty | ||
Iiyama ProLite LH6560UHS-B1AG 64.5 " | od 4 456 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →