Monitor Iiyama ProLite XU2792UHSU-B1 27 " czarny
Zdjęcia 8 |
Iiyama ProLite XU2792UHSU-B1 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU2792UHSU-B1 27 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" iiyama ProLite XU2792UHSU-B1 - 4 ms - Monitor | 1 445 zł |
iiyama ProLite XU2792UHSU-B1 - 27'' | 4K | IPS MON-LCD-IYA-0350 | 1 349 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2792UHSU 27" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 339 zł |
IIYAMA XU2792UHSU-B1 27inch Wide LCD 3840x2160 4K UHD XU2792UHSU-B1 | 1 335 zł |
pokaż 16 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →