Monitor AOC U27P2CA 27 "
Wideo 2Zdjęcia 13 |
AOC U27P2CA 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC U27P2CA 27 "
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" AOC U27P2CA - 3840x2160 - IPS - USB-C - 4 ms - MonitorMonitor LED, 27, 3840 x 2160 4K @ 60 Hz, IPS, 350 cd/m², 4 ms, 2xHDMI, DisplayPort, USB-C Proshop.plZłóż skargę | 1 519 zł |
AOC Monitor U27P2CA 27 IPS 4K HDMIx2 DP USB-C Pivot UPAOC027XS00060U27P2CA idealnie nadaje się dla profesjonalistó Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 463 zł |
AOC 27'' U27P2CA Czarny U27P2CADominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 544,5 x 613,6 x 200,1 mm Seria: U27P2CA Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna... więcejekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0.1554 mm Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160 px (UHD 4K) Jasność [cd/m2]: 3502 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 50 000 000:1 Czas reakcji [ms]: 4 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,07 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: TFT IPS Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Kontrast statyczny: 1 000:1 Odświeżanie [Hz]: 60 Hz Czas reakcji: od 4 do 6 ms Rodzaj monitora: Monitor do domu i biura USB: 4 x USB 3.0 Wejście audio: Tak Liczba złączy HDMI: 2 Inne: 1 x 3,5 mm minijack Gniazdo DVI-I: Nie DisplayPort: 1 Złącza: ["HDMI","USB"," Neonet.plZłóż skargę | 1 506 zł |
Monitor AOC U27P2CA 27" 3840x2160px IPS 4 ms [GTG]U27P2CA idealnie nadaje się dla profesjonalistó Electro.plZłóż skargę | 1 150 zł |
AOC U27P2CA MON-LCD-AOC-0412Wydajność, bogaty zestaw złączy i wygoda U27P2CA idealnie nadaje się dla profesjonalistó Komputronik.plZłóż skargę | 1 462 zł |
pokaż 20 ofert
Seria AOC Professional (profesjonalne)Porównaj w tabeli →
od 1 123 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
od 797 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 194 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 381 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 399 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 045 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 695 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 1 248 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 270 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 599 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, USB 3.1, głośniki
od 1 012 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 1 150 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 350 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 469 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 573 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 2 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, głośniki
od 710 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 622 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 233 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 459 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AOC U27P2CA →
Wideo recenzje
27 calowy monitor IPS z 4K w cenie ok. 1500 złotych - AOC U27P2
6 stycznia 20224 936 przegląd
AOC U27P2CA: Immerse Yourself in Stunning 4K Visuals! Honest Monitor Review & Analysis
13 lipca 2023526 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 390 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 379 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 355 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 426 zł
do grafiki, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 278 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, głośniki, AMD FreeSync
od 1 089 zł
28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, TÜV Rheinland
od 1 379 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 239 zł
do grafiki, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 265 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, TÜV Rheinland
od 1 188 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 194 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 700 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR