Monitor Lenovo ThinkVision T27p-30 27 " czarny (63A9GAT1EU)
Zdjęcia 5 |
Lenovo ThinkVision T27p-30 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkVision T27p-30 27 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision T27p-30 686 cm 27" 3840 x 2160 pikseli 4K Ultra HD LED | 2 482 zł |
Lenovo ThinkVision T27p-30 - 27'' | IPS | 4K | DisplayPort, HDMI, USB-C | | 2 585 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision T27p-30 27" 3840x2160px IPS 4 ms | 2 444 zł |
Monitor LENOVO 27" 3840 x 2160 63A9GAT1EU Czarny | 2 139 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →