Монітор Dell P2723QE 26.96 "
Відео 6Фото 7 |
Тонкорамочний 27-дюймовий монітор виробництва Dell можна віднести до розвинених рішень 2022 року. Він підтримує високу роздільну здатність 3840 на 2160 пікселів і характеризується відмінною деталізацією зображення (розмір пікселя 0.16 мм). Використовувати модель рекомендується для офісної або домашньої роботи, а для більшої зручності тут передбачений USB-хаб зі швидкою зарядкою гаджетів і підставка, що гнучко настроюється (з регулюванням екрана по висоті, поворотом, нахилом і переходом в портретну орієнтацію).
Також монітор Dell P2723QE обзавівся хорошим набором портів для підключення до різних пристроїв, включаючи USB-C (DisplayPort Alt Mode) з функцією Power Delivery до 90 Вт, та LAN-роз'єм для дротового інтернет-зв'язку. Дисплей базується на 8-бітній IPS-матриці з частотою оновлення 60 Гц, широкими кутами огляду та гідними параметрами яскравості (350 нит), чого має бути достатньо ефективної боротьби з відблисками. Також варто виділити прийнятне колірне охоплення з покриттям 99% простору sRGB при стандартній контрастності 1000 до 1. Окремо варто відзначити безпеку для зору, що підтверджує функція ComfortView Plus, що знижує рівень потенційного шкідливого синього свічення.
Купити Dell P2723QE 26.96 "
Усі ціни 39 →27" Dell P2723QE - 3840x2160 (4K/UHD) - IPS - 90W USB-C HUB - 5 ms - Monit | 1 715 zł |
Dell Monitor P2723QE 27 cali IPS LED 4K (3840x2160)/16:9/HDMI/DP/USB-C/4xU | 2 082 zł |
Dell P2723QE MON-LCD-DEL-0380 | 1 649 zł |
DELL 27" P2723QE 210-BDFZ Srebrny | 2 101 zł |
Monitor DELL P2723QE 26.96" 3840x2160px IPS | 1 649 zł |