Монітор Dell S2722QC 27 "
Відео 20Фото 14 |
Високоякісний багатоцільовий 27-дюймовий монітор з яскравим тонкорамочним екраном 4K-дозволу (16: 9), хорошою передачею кольору, двома вбудованими динаміками (2х3 Вт), ергономічною повноповоротною підставкою і підтримкою технології синхронізації AMD FreeSync. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на використання в складі робочих станцій і високорівневих домашніх ПК.
Забезпечує найвищу деталізацію (163 ppi), бездоганну чіткість і хорошу контрастність картинки при роботі з текстами, електронними таблицями, презентаціями, веб-контентом і бізнес-орієнтованою графікою. Може використовуватися для вирішення складних завдань 3D-моделювання і проєктування в CAD/CAE-пакетах. Завдяки тонким рамкам монітор Dell S2722QC буде корисний у складі мультимоніторних конфігурацій робочих станцій для розробки ПЗ.
Підійде для аматорської або напівпрофесійної обробки фото-, відео - та аудіоматеріалів. Помірний час відгуку матриці дозволяють чітко вимальовувати рухомі об'єкти в динамічних іграх і фільмах. Ключовим елементом конструкції цієї моделі є 10-бітна IPS-матриця (8-bit + FRC) з роздільною здатністю 3840х2160 і чудовими кутами огляду. Монітор оснащений багатофункціональною підставкою, що дозволяє точно налаштувати зручне положення екрану (висоту, кут нахилу, поворот, змінити орієнтацію на портретну).
Купити Dell S2722QC 27 "
Усі ціни 29 →Dell S2722QC | 1 700 zł |
Monitor 27" Dell S2722QC (210-BBRQ) 8-bitowy + FRC / USB Type-C Zasilanie | 1 574 zł |
Dell Monitor S2722QC 27 cali IPS 4K 3840x2160/HDMI/USBC/Speaker UPDEL27L00 | 1 591 zł |
DELL 27'' S2722QC 210-BBRQ Srebrny | 1 609 zł |
Dell S2722QC MON-LCD-DEL-0386 | 1 519 zł |