Монітор LG 27UP85NP 27 "
Фото 10 |
LG 27UP85NP 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 27UP85NP 27 "
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LG LCD 27UP850NP-W 27" biały 27UP85NP-W.BEU | 1 379 zł |
LG Monitor LG 27UP85NP-W 27 UHD 4K IPS 5ms Szaro-srebrno-biały | 1 899 zł |
27" LG 27UP85NP-W - 3840x2160 (4K / UHD) - IPS - HDR10 - 90W USB HUB - 5 m | 1 494 zł |
LG Electronics Monitor 27UP85NP-W 27 cali UHD IPS USB-C V.DisplayHDR UPLGE | 1 399 zł |
Monitor LG 27UP85NP-W 27" 3840x2160px IPS | 1 599 zł |
ще 11 пропозицій