Monitor LG 27UP85NP 27 "
Zdjęcia 10 |
LG 27UP85NP 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 27UP85NP 27 "
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG ECRAN 27" Biały 27UP85NP-W 169 UHD 4K 5ms 38402160 400cd/m2 2xHDMI DP 2 | 2 704 zł |
LG Monitor LG 27UP85NP-W 27 UHD 4K IPS 5ms Szaro-srebrno-biały | 1 899 zł |
27" LG 27UP85NP-W - 3840x2160 (4K / UHD) - IPS - HDR10 - 90W USB HUB - 5 m | 1 494 zł |
LG Electronics Monitor 27UP85NP-W 27 cali UHD IPS USB-C V.DisplayHDR UPLGE | 1 399 zł |
Monitor LG 27UP85NP-W 27" 3840x2160px IPS | 1 599 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →