Monitor LG UltraWide 29WP60G 29 " czarny
Wideo 15Zdjęcia 8 |
Wszechstronny ultraszerokoekranowy monitor z 29-calową matrycą UltraWide FullHD (2560 x 1080, 21:9), dobrą reprodukcją kolorów i obsługą obrazu HDR10 o wysokim zakresie dynamiki. Producent pozycjonuje się jako produkt wielofunkcyjny w średniej kategorii cenowej. Monitor LG UltraWide 29WP60G jest wygodny do pracy wielozadaniowej w kilku równolegle otwartych oknach. Nadaje się do pracy z tekstami, prezentacjami, treściami internetowymi, grafiką rastrową, wektorową i 3D.
Może być stosowany w procesach wytwarzania oprogramowania oraz projektowania złożonych systemów inżynierskich w pakietach CAD/CAE. Monitor dzięki zwiększonej szerokości zapewnia komfortową pracę z dużymi tabelami i osiami czasu podczas edycji treści audio/wideo. Rzeczywisty rozmiar ekranu to 672x283 mm i jest oparty na 8-bitowej matrycy IPS z podświetleniem W-LED bez migotania. Zapewnia dobrą gamę kolorów, skromny czas reakcji (5 ms GtG) i wygodne szerokie kąty widzenia. Dzięki częstotliwości odświeżania 75 Hz i obsłudze technologii AMD FreeSync rozgrywka jest płynnie wyświetlana bez mikroopóźnień i rozrywania klatek typowych dla monitorów LCD. Obsługa HDR pozwoli Ci w pełni wykorzystać oglądanie najnowszych filmów w najwyższej jakości.
Kup LG UltraWide 29WP60G 29 " czarny
Wszystkie ceny 24 →LG Electronics Monitor 29WP60G-B 29 cali Ultra Wide FHD HDR USB-C FreeSync | 899 zł |
Monitor LG UltraWide 29WP60G-B 29" 2560x1080px IPS 1 ms | 869 zł |
LG 29WP60G - 29'' | IPS l 2560 x 1080 | 5ms | 75Hz | USB-C MON-LCD-LG-0336 | 869 zł |
LG ELECTRONICS 29'' 29WP60G-B Czarny 29WP60G-B | 950 zł |
LG Electronics Monitor 29WP60G-B 29 cali Ultra Wide FHD HDR USB-C FreeSync | 980 zł |