Монітор LG UltraWide 29WP500 29 " чорний
Відео 5Фото 8 |
Універсальний надширокоекранний монітор з 29-дюймовою матрицею UltraWide FullHD роздільної здатності (співвідношення сторін 21: 9), частотою оновлення 75 Гц, хорошою передачею кольору і заявленою підтримкою зображень з розширеним динамічним діапазоном HDR10. Комплектується оригінальною ергономічною підставкою з регулюванням кута нахилу екрану. Обладнаний стандартним vesa-кріпленням (100х100).
Виробником позиціонується як багатоцільовий продукт середньої цінової категорії. Виключно зручний при багатозадачній роботі в декількох паралельно відкритих вікнах, забезпечує комфортну роботу з таймлайном при редагуванні аудіо/відеоконтенту. Також монітор LG UltraWide 29wp500 підійде для роботи з растровою, векторною і 3D-графікою, буде корисний З CAD/CAE-системах. Фізичний розмір екрану становить 672х283 мм, а в його основі використана повноцінна восьмибітна IPS-матриця з роздільною здатністю 2560x1080 і Flicker-Free-підсвічуванням W-LED.
Вона забезпечує хорошу передачу кольору, порівняно невеликий час відгуку (5 мс GtG) і комфортно-широкі кути огляду. Завдяки частоті оновлення 75 Гц і підтримці технології AMD FreeSync забезпечується плавне відображення ігрового процесу без характерних для РК-моніторів мікролагів і розривів кадру. Підтримка HDR дає можливість отримувати максимум задоволення від перегляду новинок кінематографа в найвищій якості.
Купити LG UltraWide 29WP500 29 " чорний
Усі ціни 13 →Lg 29WP500-B 29" Monitor Czarny | 735 zł |
Monitor 29" LG 29WP500-B | 719 zł |
29" LG 29WP500-B - 2560x1080 - 75Hz - IPS - HDR10 - 5 ms - Monitor | 778 zł |
Monitor LG UltraWide 29WP500-B 29" 2560x1080px IPS | 749 zł |
LG 29WP500 - 29'' | IPS l 2560 x 1080 | 5ms | 75Hz | HDR MON-LCD-LG-0355 | 769 zł |