Monitor LG UltraWide 29WP500 29 " czarny
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Wszechstronny ultraszerokoekranowy monitor z 29-calowym UltraWide FullHD (proporcje 21:9), częstotliwością odświeżania 75 Hz, dobrym odwzorowaniem barw i deklarowaną obsługą obrazów o wysokim zakresie dynamiki HDR10. Wyposażony w oryginalną ergonomiczną podstawkę z regulacją kąta pochylenia ekranu. Wyposażony w standardowy uchwyt VESA (100x100). Producent pozycjonuje jako produkt wielofunkcyjny ze średniej półki cenowej.
Jest niezwykle wygodny przy wielozadaniowej pracy w kilku równolegle otwartych oknach, zapewnia komfortową pracę z osią czasu podczas edycji treści audio/wideo. Ponadto monitor LG UltraWide 29WP500 nadaje się do pracy z grafiką rastrową, wektorową i 3D, przyda się z systemami CAD/CAE. Fizyczny rozmiar ekranu wynosi 672x283 mm, a jego podstawą jest pełnowartościowa ośmiobitowa matryca IPS o rozdzielczości 2560x1080 i podświetlana dioda W-LED bez migotania.
Zapewnia dobre odwzorowanie kolorów, stosunkowo szybki czas reakcji (5ms GtG) oraz wygodne szerokie kąty widzenia. Dzięki częstotliwości odświeżania 75 Hz i obsłudze technologii AMD FreeSync rozgrywka jest płynnie wyświetlana bez mikroopóźnień i rozrywania monitorów LCD. Obsługa HDR umożliwia maksymalne wykorzystanie możliwości oglądania najnowszych filmów w najwyższej jakości.
Kup LG UltraWide 29WP500 29 " czarny
Wszystkie ceny 16 →Lg 29WP500-B 29" Monitor Czarny | 735 zł |
Monitor 29" LG 29WP500-B | 719 zł |
29" LG 29WP500-B - 2560x1080 - 75Hz - IPS - HDR10 - 5 ms - Monitor | 778 zł |
Monitor LG UltraWide 29WP500-B 29" 2560x1080px IPS | 849 zł |
LG 29WP500 - 29'' | IPS l 2560 x 1080 | 5ms | 75Hz | HDR MON-LCD-LG-0355 | 769 zł |