Монітор Viewsonic VX3276-MHD-3 31.5 " сірий
Фото 10 |
Viewsonic VX3276-MHD-3 31.5 " сірий
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Viewsonic VX3276-MHD-3 31.5 " сірий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ViewSonic VX3276-MHD-3 | 1 158 zł |
Monitor VIEWSONIC VX3276-MHD-3 (VS18391) 31.5" IPS 1920x1080px 4 ms | 969 zł |
Monitor VIEWSONIC VX3276-MHD-3 (VS18391) 31.5" IPS 1920x1080px 4 ms VS1839 | 969 zł |
Monitor ViewSonic VX3276-MHD-3 (VX3276-MHD-3) Czarny/Srebrny | 1 158 zł |
ViewSonic VX3276-MHD-3 32" IPS Monitor, 1920 x 1080 Full HD, 75Hz, 4ms | 899 zł |
Viewsonic Vx3276-mhd-3 32´´ Full Hd Ips Monitor 75hz Czarny One Size / EU | 1 004 zł |