Monitor Viewsonic VX3276-MHD-3 31.5 " szary
Zdjęcia 10 |
Viewsonic VX3276-MHD-3 31.5 " szary
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic VX3276-MHD-3 31.5 " szary
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ViewSonic VX3276-MHD-3 | 1 158 zł |
32" ViewSonic VX3276-MHD-3 - 1920x1080 - 75Hz - IPS - 4 ms - Monitor | 969 zł |
Monitor VIEWSONIC VX3276-MHD-3 (VS18391) 31.5" IPS 1920x1080px 4 ms | 969 zł |
Monitor VIEWSONIC VX3276-MHD-3 (VS18391) 31.5" IPS 1920x1080px 4 ms VS1839 | 969 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →