Monitor Viewsonic VX3218-PC-MHD 32 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Viewsonic VX3218-PC-MHD 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic VX3218-PC-MHD 32 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor VIEWSONIC VX3218-PC-MHD (VS18453) 31.5" 1920x1080px 165Hz 1 ms Cur | 1 089 zł |
Monitor ViewSonic VX3218-PC-MHD | 1 079 zł |
Monitor ViewSonic VX3218-PC-MHD (VX3218-PC-MHD) | 1 049 zł |
Monitor ViewSonic 31,5" VX3218-PC-MHD (VS18453) 2xHDMI DP | 1 050 zł |
ViewSonic VX3218-PC-MHD - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 1 089 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →