Монітор Viewsonic VX2718-PC-MHD 27 " чорний
Відео 5Фото 5 |
Універсальний мультимедійний монітор Роздільної здатності FullHD з великим зігнутим напівглянцевим 27-дюймовим екраном (16:9), високою частотою оновлення, гарною передачею кольору і вбудованими стереодинаміками. Позиціонується як продукт середній ціновій категорії, призначений для універсальних мультимедійно-розважальних побутових систем. Гранично чітке і плавне відображення швидкого руху порадує любителів комп'ютерних ігор.
Крім цього монітор Viewsonic VX2718-PC-MHD підійде для роботи з растровою/векторної 3D - графікою, текстами, таблицями, презентаціями та вебконтентом. В основі екрану використана якісна 8-бітна VA-матриця (6-bit+FRC) з Flicker Free W-LED-підсвічуванням і роздільною здатністю 1920х1080. Вона забезпечує підвищену статичну контрастність 4000:1, гідний рівень яскравості і максимально широкі кути комфортного огляду.
Підтримка технологія AMD FreeSync, що забезпечує синхронізацію частоти оновлення екрану зі швидкістю візуалізації відеокарти, запобігає артефакти і характерні для бюджетних моніторів розриви кадрів. Досить великий піксель (0,311 мм) дозволяє збільшити відстань до екрана, що зменшує хронічне напруження очних м'язів, знижуючи загальну стомлюваність зору. Для підключення до джерела сигналу монітор обладнаний двома інтерфейсними портами HDMI 2.0 і одним DisplayPort 1.2.
Купити Viewsonic VX2718-PC-MHD 27 " чорний
Усі ціни 7 →Viewsonic VX2718-PC-MHD zakrzywiony monitor gamingowy o przekątnej 686 cm | 694 zł |
Monitor VIEWSONIC Omni VX2718-PC-MHD (VS18190) 27" 1920x1080px 165Hz 1 ms | 859 zł |
Monitor ViewSonic VX2718-PC-MHD | 825 zł |
Monitor ViewSonic 27" VX2718-PC-MHD (VS18190) 2xHDMI DP | 827 zł |
Viewsonic Vx2718-pc-mhd 27´´ Full Hd Wled Curved 165hz Gaming Monitor Czar | 796 zł |