Monitor Viewsonic VX2718-PC-MHD 27 " czarny
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Uniwersalny monitor multimedialny FullHD z dużym zakrzywionym, półbłyszczącym 27-calowym ekranem (16:9), wysoką częstotliwością odświeżania, dobrą jakością kolorów i wbudowanymi głośnikami stereo. Jest pozycjonowany jako produkt w średniej cenie, przeznaczony do uniwersalnych domowych systemów multimedialnych i rozrywkowych. Niezwykle wyraźny i płynny wyświetlacz szybkiego ruchu zachwyci miłośników gier komputerowych.
Ponadto monitor Viewsonic VX2718-PC-MHD nadaje się do pracy z grafiką rastrową / wektorową / 3D, tekstami, tabelami, prezentacjami i treściami internetowymi. Ekran jest oparty na wysokiej jakości 8-bitowej matrycy VA (6-bit + FRC) z podświetleniem W-LED bez migotania i rozdzielczości 1920x1080. Oferuje ulepszony współczynnik kontrastu statycznego 4000:1, przyzwoite poziomy jasności i najszersze możliwe kąty widzenia.
Obsługuje technologię AMD FreeSync, która synchronizuje częstotliwość odświeżania ekranu z szybkością renderowania karty graficznej, zapobiegając typowym dla niedrogich monitorów artefaktom i rozrywaniu klatek. Dość duży piksel (0,311 mm) pozwala na zwiększenie odległości od ekranu, co zmniejsza chroniczne napięcie mięśni oczu, zmniejszając ogólne zmęczenie wzroku. W celu podłączenia do źródła sygnału monitor jest wyposażony w dwa porty interfejsu HDMI 2.0 i jeden DisplayPort 1.2.
Kup Viewsonic VX2718-PC-MHD 27 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Viewsonic VX2718-PC-MHD zakrzywiony monitor gamingowy o przekątnej 686 cm | 693 zł |
Monitor VIEWSONIC Omni VX2718-PC-MHD (VS18190) 27" 1920x1080px 165Hz 1 ms | 859 zł |
Monitor ViewSonic VX2718-PC-MHD | 825 zł |
Monitor ViewSonic 27" VX2718-PC-MHD (VS18190) 2xHDMI DP | 827 zł |
Viewsonic Vx2718-pc-mhd 27´´ Full Hd Wled Curved 165hz Gaming Monitor Czar | 796 zł |