Монітор Viewsonic VA2732-H 27 " чорний
Відео 3Фото 11 |
Viewsonic VA2732-H 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Viewsonic VA2732-H 27 " чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Viewsonic VA2732-h 686 cm 27" 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black | 734 zł |
Monitor VIEWSONIC VA2732-H 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 549 zł |
Monitor VIEWSONIC VA2732-H 27" 1920x1080px IPS 4 ms VS18231 | 549 zł |
Viewsonic Va2732-h 27´´ Full Hd Ips Monitor 75hz Czarny One Size / EU Plug | 670 zł |
Відеоогляди