Монітор Viewsonic VX3276-2K-mhd 32 " сріблястий (VS17090)
Відео 15Фото 16 |
Монітор-стиляга в мінімалістичному дизайні з відсутніми навколоекранними рамками, тонкою трикутною підставкою і прекрасною IPS-панеллю на чолі фасаду. Вона забезпечує 99-відсоткове охоплення колірного простору «трикутника» sRGB і примітна роздільною здатністю картинки QuadHD (2560х1440 пікселів) у строю з розширеною колірною гамою (понад 1 млрд відтінків). Час відгуку матриці Viewsonic VX3276-2K-mhd виміряно в межах 4 мс (при перемиканні від сірого пікселя до сірого), показник пікової яскравості впирається в «стелю» 250 кд/м², а рівень статичної контрастності дорівнює 1 200:1.
По частині інтерфейсних роз'ємів підключення монітор оснащений роз'ємами DisplayPort, mini DisplayPort, HDMI і виходом mini-Jack 3.5 мм. В додаткові активи до моделі затесалися вбудовані стереодинаміки сумарною потужністю 4 Вт. Настінний спосіб монтажу монітора передбачає використання сумісного кронштейна VESA «ходового» типорозміру 100х100 мм (в стандартну комплектацію «з коробки» не входить і купується окремо).
Купити Viewsonic VX3276-2K-mhd 32 " сріблястий
Усі ціни 9 →32" ViewSonic VX3276-2K-MHD-2 - 2560x1440 - 75Hz - IPS - HDR10 - Speakers | 1 166 zł |
ViewSonic 31,5'' VX3276-2K-MHD-2 (VS17550) 2xHDMI 2xDP MON-LCD-VIE-0063 | 1 213 zł |
Monitor VIEWSONIC VX3276-2K-MHD-2 (VS17550) 31.5" IPS 2560x1440px 4 ms | 1 229 zł |
Monitor VIEWSONIC VX3276-2K-MHD-2 (VS17550) 31.5" IPS 2560x1440px 4 ms VS1 | 1 229 zł |