Monitor Viewsonic VX3276-4K-mhd 32 " srebrny
Wideo 12Zdjęcia 12 |
Zamknij
Menu
Viewsonic VX3276-4K-mhd 32 " srebrny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:2 500:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic VX3276-4K-mhd 32 " srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viewsonic VX3276-4K-MHD monitor biurowy 80 cm 32 cale 4K UHD HDR HDMI DP mPanel MVA zapewnia bogatsze kolory i duży kąt widzenia
Rozdzielczość: 3840 x 2160 pikseli (4K UHD)
Konstrukcja z 3 krawędziami: ultracienka szerokość ramy do konfiguracji wielu monitorów
Wbudowane głośniki, wejście HDMI i DisplayPort
Zakres dostawy: monitor ViewSonic VX3276-4K-MHD, kabel HDMI, kabel sieciowy, skrócona instrukcja obsługi Amazon.plZłóż skargę | 1 962 zł |
Monitor ViewSonic VX3276-4K-MHD | 2 821 zł |
Viewsonic Vx3276-4k-mhd 32´´ 4k Uhd Led Monitor Czerwony One Size / EU PluEU PLUG.Monitor ViewSonic® VX3276-4K-mhd to nowoczesny i minimalistyczny 32´´ (31,5´´ widoczne) monitor 4K UHD, idealny do użytku domowego.Techno tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 812 zł |
Seria Viewsonic VX (multimedialne)Porównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 098 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 760 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 692 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 796 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 819 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 623 zł
23.6 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 166 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, głośniki
od 1 191 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 969 zł
31.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 1 079 zł
gamingowy, 32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 115 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 935 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 814 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 894 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 812 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, głośniki, HDR
od 610 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 910 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync
od 860 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 1 231 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
Wideo recenzje
Only buy this monitor if you NEVER want to adjust it! Review: ViewSonic 32" 4K monitor VX3276-4K-MHD
1 marca 202214 110 przegląd
ViewSonic (VX3276-2K-MHD) Computer Monitor Review
17 maja 202210 490 przegląd
ViewSonic VX3276 2K MHD In-Depth Review | HINDI |
3 grudnia 202124 368 przegląd
ViewSonic VX3276 2K MHD Monitor Unboxing Coming Soon ✌✌✌
19 stycznia 2022190 przegląd
ViewSonic 32 Inch 1080p Widescreen Monitor Thin Bezels, Screen Split HDMI & DisplayPort (VX3276-MHD)
29 grudnia 20222 497 przegląd
ViewSonic VX3276-MHD-3 FullHD In-Depth Review | HINDI |
3 lipca 202216 371 przegląd
ViewSonic VX3276-2K-MHD 32 inch WQHD 1440p Ultra Slim Entertainment Monitor Review
21 października 202085 195 przegląd
Unboxing the VX3276-2K-mhd 32" IPS Monitor
31 maja 202219 740 przegląd
ViewSonic VX3276-4K-mhd Unboxing and Initial Impressions
25 czerwca 202016 804 przegląd
ViewSonic VX3276-2K-mhd Unboxing and Quick Overview
22 sierpnia 2018206 666 przegląd
ViewSonic VX3276-2K-MHD WQHD IPS Monitor
13 listopada 201870 360 przegląd
Unboxing monitor VX3276 2K MHD IPS panel with frameless design viewsonic
16 maja 201886 941 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 877 zł
do grafiki, smart, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 65 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, LAN, Bluetooth, Wi-Fi, głośniki
od 1 572 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 899 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 752 zł
smart, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, Bluetooth, Wi-Fi, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 1 981 zł
smart, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 8 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, Bluetooth, Wi-Fi, głośniki, HDR
od 1 585 zł
do grafiki, smart, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, Power Delivery, Bluetooth, Wi-Fi, głośniki, HDR
od 1 657 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 3 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 500 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 595 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 619 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 549 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 349 zł
smart, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, Bluetooth, Wi-Fi, głośniki, HDR