Monitor Viewsonic Omni VX1755 17 " srebrny
Wideo 3Zdjęcia 15 |
Viewsonic Omni VX1755 17 " srebrny
Przekątna:17 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium
Złącza:HDMI, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic Omni VX1755 17 " srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ViewSonic 17,2'' VX1755 (VS18891) HDMI USB-C MON-LCD-VIE-0044 | 1 609 zł |
Monitor ViewSonic Przenośny VX1755 | 1 249 zł |
Viewsonic Omni Vx1755 17´´ Full Hd Ips Led Monitor 144hz Przezroczysty | 1 429 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →