Komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 12JF001XPB
od 2 279 do 2 630 zł Porównaj ceny 8 →Procesor:Core i3, 13100, 3.4 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 730 Dysk:256 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 4
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 12JF001XPB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 12JF001XPB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dla firm i profesjonalistów Lenovo ThinkCentre neo 50s - Core i3-13100 | 8 | 2 399 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50s Gen 4 i3-13100 8GB RAM 256GB SSD DVD W | 2 299 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre Neo 50s G4 (I3-13100/integ/8GB/SSD256GB/DVD-RW | 2 630 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50s Gen 4 i3-13100 8GB RAM 256GB SSD DVD W | 2 279 zł |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 i3-13100 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 2 279 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G4 SFF 12JF001XPB | 2 505 zł |
Zamknij
Polecamy