Esperanza Aspis Gaming Keyboard (EGK102)
Esperanza Aspis Gaming Keyboard |
|
Prosta i niezawodna klawiatura, która sprawdzi się zarówno w codziennej pracy, jak i grach. Urządzenie wykorzystuje tradycyjne przyciski z urządzeniem membranowym. Dzięki membranie klawisze są wciskane miękko i cicho, co można uznać za znaczną zaletę, jeśli komputer wymaga wyjątkowo cichej pracy. Klawiatura Esperanza EGK102 jest wyposażona w przyciski do gier. Wskaźniki strzałek i klawisze WASD mają jasny i od razu zauważalny kolor, co pozwala na szybkie poruszanie się po układzie podczas dynamicznych rozgrywek.
Model ten posiada klasyczne połączenie przewodowe, przewód o długości 1,5 m ułatwi podłączenie i wygodne umieszczenie klawiatury na biurku. Do podłączenia gadżetu służy niezawodny i praktyczny port USB. Urządzenie wyposażone jest w panel indykacyjny, który umożliwia wygodne określenie zastosowanych trybów układu. To jest pełnowymiarowa klawiatura ze 104 klawiszami. Model posiada ergonomiczny kształt i wygodne guziki. Niska cena sprawia, że urządzenie jest jeszcze ciekawsze i bardziej popularne. Ta klawiatura będzie najlepszą opcją do uzupełnienia komputera do gier klasy podstawowej lub średniej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza Aspis Gaming Keyboard
Wszystkie ceny 16 →Esperanza Klawiatura przewodowa Gaming Usb Aspis Zielona UKESPOGPEGK102G | 20 zł |
ESPERANZA Gaming Usb Aspis Zielona EGK102G | 27 zł |
Esperanza Klawiatura przewodowa Gaming Usb Aspis Zielona 51573 | 20 zł |
Klawiatura Esperanza Aspis (EGK102R - 5901299944714) | 22 zł |
Klawiatura membranowa Esperanza ASPIS EGK102R (USB 2.0; kolor czarny, kolo | 19 zł |