Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX209 Claw (EGM209)
Фото 5 |
Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX209 Claw |
|
Одна з найбільш доступних ігрових мишок на сучасному ринку. Маніпулятор Esperanza MX209 відрізняється симетричним дизайном, а для підключення до комп'ютера використовують дріт довжиною 1,5 м. Мишка отримала 5 кнопок управління і коліщатко скролінгу, при цьому 3 кнопки з колесом прокрутки розташовані на лицьовій стороні корпусі, а додаткові 2 знаходяться на одній з боковин. Головною особливістю маніпулятора є яскраве дизайнерське виконання — поверхня мишки отримала ефектний принт у вигляді модного спортивного логотипу.
При цьому декоративні елементи маніпулятора оснащені підсвічуванням. Незважаючи на бюджетну ціну, мишка здатна змінювати рівень роздільної здатності сенсора в широкому діапазоні значень: 800, 1200, 1600, 2400 dpi. Швидке і зручне перемикання DPI стане вагомою перевагою в будь-якій грі. Мишка відрізняється стабільністю і точністю. Потенціалу цього недорого маніпулятора вистачить, щоб приємно здивувати навіть досвідченого геймера. Корпусні матеріали максимально практичні, що забезпечує для користувача зручний хват.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Купити Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX209 Claw
Усі ціни 10 →Esperanza Akcesoria IT ESPERANZA EGM209G przewodowa mysz optyczna do gier | 16 zł |
Esperanza MYSZKA PRZEWODOWA DLA GRACZY 6D OPTYCZNA USB MX209 CLAW ZIELONA | 24 zł |
Mysz ESPERANZA MX209 Claw (EGM209G) | 17 zł |
Esperanza MYSZKA PRZEWODOWA DLA GRACZY 6D OPTYCZNA USB MX209 CLAW ZIELONA | 22 zł |
Mysz ESPERANZA MX209 Claw (EGM209G) | 17 zł |