Asus ROG Strix Scope II Snow Switch
Відео 16Фото 2 |
Asus ROG Strix Scope II Snow Switch |
|
Просунута геймерська клавіатура верхнього цінового діапазону представлена на ринку популярним брендом Asus в рамках лінійки пристроїв ROG. Модель може похвалитися адаптованими для геймінгу перемикачами ROG NX Snow з укороченим ходом, заводським мастилом та стабілізацією. Фірмовий бездротовий протокол ROG SpeedNova, що забезпечує практично нульовий час відгуку. Частота опитування - 1000 Гц.
USB-ресивер Omni дозволяє підключити до комп'ютера відразу два пристрої введення, кейборд та мишку. Ігрова клавіатура Asus ROG Strix Scope II Snow Switch фанерована жорсткою алюмінієвою пластиною. Є антивібраційний прошарок та додаткова звукоізоляція. У наборі передбачено альтернативну клавішу Space, декоровану в стилі ROG. Для підсвічування доступний повний набір світлових ефектів Aura Sync.
Є знімна підставка для зап'ясть. Девайс має збільшену автономність. Вбудована батарея 900 мАгод розрахована на 1500 годин автономної роботи, але без підсвічування. Із ефектами ілюмінації клавіатура зможе безперебійно функціонувати 90 годин! Для збереження налаштувань виділено 6 профілів користувача. Є функція швидкого запису макросів. Серед додаткових кнопок є колесо регулювання, яким можна налаштовувати гучність і підсвічування. Бездротове з'єднання Bluetooth дозволяє під'єднатися до трьох комп'ютерних систем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Strix Scope II Snow Switch
Усі ціни 13 →ASUS CLAVIER ROG Strix Scope II 90MP036A-BKFA00 | 930 zł |
Asus Klawiatura ROG Strix Scope II RX USB 2.0/RGB/N-Key UKASURGP0000037 | 724 zł |
Asus Klawiatura ROG Strix Scope II RX USB 2.0/RGB/N-Key 1906514 | 784 zł |
Asus Klawiatura gamingowa Strix Scope II 96 Wireless USB/RF/BT 118988 | 905 zł |
Klawiatura Asus ROG STRIX Flare II Animate NX Brown (90MP036A-BKUA01) | 706 zł |