Komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 12JF0025PB
od 2 699 do 3 299 zł Porównaj ceny 13 →Procesor:Core i5, 13400, 1.8 GHz RAM:16 GB Wideo:UHD Graphics 730 Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 4
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 12JF0025PB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 12JF0025PB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50s Gen 4 i5-13400 16GB RAM 512GB SSD Wind | 2 849 zł |
Lenovo ThinkCentre Neo 50s G4 SFF i5-13400 16GB DDR4 3200 SSD512 Intel UHD | 3 209 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50s Gen 4 i5-13400 16GB RAM 512GB SSD Wind | 2 849 zł |
Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50s, Core i5-13400, 16 GB, Intel UHD Graph | 2 699 zł |
więcej ofert 8 → |
Zamknij
Polecamy