Моноблок Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003EPB
від 3 699 до 5 130 zł Порівняти ціни 20 →Проц:Core i5, 13500H, 1.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 4
Характеристики
Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003EPB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003EPB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre neo 50a G4 12K9003EPB W11Pro i5-135 | 4 950 zł |
All in one Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Core i5-13500H | 23,8''-FHD | 8GB | 4 199 zł |
LENOVO AIO ThinkCentre neo 50a G4 i5-13500H 23.8" FHD IPS 250nits AG 8GB D | 5 130 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 4 23.8" IPS i5-13500H 8GB RAM 5 | 3 899 zł |
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre neo 50a G4 12K9003EPB W11Pro i5-135 | 4 998 zł |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Рекомендуємо