Моноблок Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003QPB
від 4 299 до 5 117 zł Порівняти ціни 16 →Проц:Core i5, 13500H, 1.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 4
Характеристики
Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003QPB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003QPB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre neo 50a G4 12K9003QPB W11Pro i5-135 | 4 536 zł |
All in one Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Core i5-13500H | 23,8''-FHD| 8GB | 4 299 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 4 23.8" IPS i5-13500H 8GB RAM 2 | 4 409 zł |
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre neo 50a G4 12K9003QPB W11Pro i5-135 | 4 580 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 4 23.8" IPS i5-13500H 8GB RAM 2 | 4 409 zł |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо