Моноблок Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003LPB
від 4 599 до 5 447 zł Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 13500H, 1.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 4
Характеристики
Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003LPB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003LPB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre Neo 50a G4 12K9003LPB W11Pro i5-135 | 4 834 zł |
All in one Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Core i5-13500H | 23,8''-FHD-Dotyk | 4 599 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 4 23.8" IPS i5-13500H 8GB RAM 2 | 4 696 zł |
LENOVO ThinkCentre neo 50a Gen 4 Intel Core i5/8GB/256GB SSD/Intel Iris Xe | 5 007 zł |
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre Neo 50a G4 12K9003LPB W11Pro i5-135 | 4 881 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 4 23.8" IPS i5-13500H 8GB RAM 2 | 4 696 zł |
ThinkCentre neo 50a G4 | 5 447 zł |
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre Neo 50a G4 12K9003LPB W11Pro i5-135 | 4 834 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 4 23.8" IPS i5-13500H 8GB RAM 2 | 4 696 zł |
Закрити
Рекомендуємо