Komputer All-In-One Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003LPB
od 4 599 do 5 447 zł Porównaj ceny 9 →Procesor:Core i5, 13500H, 1.9 GHz RAM:8 GB Wideo:Iris Xe Graphics Dysk:256 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 4
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003LPB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003LPB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre Neo 50a G4 12K9003LPB W11Pro i5-135 | 4 834 zł |
All in one Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Core i5-13500H | 23,8''-FHD-Dotyk | 4 599 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 4 23.8" IPS i5-13500H 8GB RAM 2 | 4 696 zł |
LENOVO ThinkCentre neo 50a Gen 4 Intel Core i5/8GB/256GB SSD/Intel Iris Xe | 5 007 zł |
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre Neo 50a G4 12K9003LPB W11Pro i5-135 | 4 881 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 4 23.8" IPS i5-13500H 8GB RAM 2 | 4 696 zł |
ThinkCentre neo 50a G4 | 5 447 zł |
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre Neo 50a G4 12K9003LPB W11Pro i5-135 | 4 834 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 4 23.8" IPS i5-13500H 8GB RAM 2 | 4 696 zł |
Zamknij
Polecamy