Asus ROG Gladius III Wireless AimPoint
Відео 8Фото 12 |
Asus ROG Gladius III Wireless AimPoint |
|
Нова ітерація снайперської мишки з модельного ряду Asus 2023 року. Модель входить у лінійку продуктів для ентузіастів ROG, відноситься до верхнього цінового сегменту і на думку виробника є однією з найкращих «стрілецьких» мишок покоління. Її крутість проявляється у двох факторах. Вона оснащена ексклюзивним оптичним сенсором ROG AimPoint, який забезпечує рівень чутливості до 36 000 точок на дюйм, а також реєструє рух зі швидкістю до 650 дюймів в секунду (ips) і прискоренням до 50 G.
Можливості сенсора відчутно перевершують показники попередніх максимальну точність і швидкість прицілювання в умовному CS: GO, Valorant, Titanfall 2 або Quake 2. Асиметрична, оптимізована для правої руки форму забезпечує максимальний комфорт при використанні різних хватів. Додаткові програмовані кнопки можна використовувати для якихось додаткових дій, на кшталт удару запуску гака, удару рукою або кидка гранати, або швидкої зміни на конкретну зброю.
Як це прийнято в останніх ітераціях мишок ROG, спеціальна конструкція слотів для перемикачів кнопок дозволяє легко замінити їх, якщо вони вийдуть з ладу або виникне необхідність в альтернативних перемикачах з іншим рівнем опору натискання. Підтримуються як традиційні 3-контактні механічні перемикачі, так і 5-контактні оптичні мікроперемикачі Omron. Основні кнопки Asus ROG Gladius III Wireless AimPoint виготовлені із довговічного, стійкого до стирання ПБТ-пластику.
Тефлонові ніжки закругленої форми забезпечують плавне ковзання. Довгий, гнучкий та легкий кабель ROG Paracord забезпечує найкраще ковзання з мінімальним рівнем тертя. Як і належить моделям серії ROG, в основу корпусу вбудований логотип серії з RGB-підсвічуванням, яке можна налаштувати та синхронізувати з іншими елементами ПК за допомогою системи Asus Aura Sync. У плані підключення це справжній універсал, який оснащений бездротовим 2.4-гігагерцевим радіоприймачем ROG SpeedNova зі зниженою затримкою введення, енергоефективним приймачем Bluetooth (версія 5.1) і класичним USB-кабелем. При бездротовому підключенні вбудований акумулятор забезпечує близько 5 днів безперервної роботи, якщо не вмикати підсвічування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Gladius III Wireless AimPoint
Усі ціни 28 →ASUS Mysz ROG Gladius III bezprzewodowa Aimpoint czarna 90MP02Y0-BMUA00 | 426 zł |
ASUS ROG Gladius III Wireless AimPoint - Myszka do gier - Optyczny - 6 - B | 403 zł |
Asus Mysz ROG Gladius III AmPoint 36K DPI/RF/BT/Bezprzewodowa/Czarna 90MP0 | 614 zł |
ASUS ROG Gladius III 36000 DPI/RF/BT/Wireless/Black 90MP02Y0-BMUA00 | 613 zł |
Mysz ASUS ROG Gladius III AimPoint | 422 zł |