Ігровий роутер Asus ROG Rapture GT-BE98
Відео 1Фото 10 |
Asus ROG Rapture GT-BE98
2023 рікROGігровий4G модемWi-Fi 6Wi-Fi 76 ГГц2.5 Гбіт/сбалансування (Dual WAN)MU-MIMOMESHBeamforming320 МГц
WAN:Ethernet, 4G LTE через USB, 3G через USB
Підключення:LAN 7 портів, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с, 10 Гбіт/с, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), Wi-Fi 7 (BE)
2.4 ГГц:1376 Мбіт/с
5 ГГц:11528 Мбіт/с
6 ГГц:11529 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 8 антен(и), незнімні
AiProtection Pro – вбудована технологія мережного захисту. Загальна швидкість роботи WiFi до 25 000 Мбіт/с. Продуктивний процесор, 2 ГБ оперативної пам'яті, Dual WAN та порти 10 Гбіт/с для максимальної стабільності та надійності підключення.
Пріоритет для ігор. Ігровий порт. Вбудована технологія зменшення пінгу в іграх. Режим мобільних ігор – пріоритети трафіку через WiFi.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики ROG Rapture GT-BE98
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus ROG Rapture GT-BE98
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Rog Rapture GT-BE98 Router Czarny 3504 x 3504 x 2206 cm | 3 100 zł |
ASUS ROG Rapture GT-BE98 - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be | 3 813 zł |
Asus Router GT-BE98 ROG Rapture WiFi 7 Backup WAN Porty 10G KMASURXWX00007 | 3 718 zł |
ASUS GT-BE98 NET-WLRD-ASU-181 | 3 399 zł |
Asus Router GT-BE98 ROG Rapture WiFi 7 Backup WAN Porty 10G 124429 | 3 718 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →