Wi-Fi-адаптер Asus USB-AX55 Nano (90IG06X0-MO0B00)
Відео 1Фото 3 |
Asus USB-AX55 Nano
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:1201 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, незнімні
Заявлено підтримку Windows 10, Windows 11.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики USB-AX55 Nano
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus USB-AX55 Nano
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Karta sieciowa USB USB-AX55 Nano WiFi 6 AX1800 NKASUWWU0000001 | 194 zł |
ASUS USB-AX55 Nano NET-WLK-ASU-057 | 192 zł |
Karta sieciowa ASUS USB-AX55 | 179 zł |
Asus Karta sieciowa USB USB-AX55 Nano WiFi 6 AX1800 105622 | 204 zł |
Karta sieciowa ASUS USB-AX55 | 179 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →