Ігровий роутер Asus DSL-AX82U
Відео 7Фото 7 |
Asus DSL-AX82U
WAN:Ethernet, ADSL, 4G LTE через USB, 3G через USB
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:4804 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Для мінімізації затримок виділено окремий ігровий порт з особливими правилами QoS. Оптимізовано під мобільні ігри. За продуктивність відповідає процесор з трьома ядрами і частотою 1.5 ГГц. Оснащується настроюється RGB підсвіткою.
Завдяки Wi-Fi 6 (ax) і смузі пропускання в 160 МГц сумарна пропускна здатність бездротової мережі може досягати 5378 Мбіт/с.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики DSL-AX82U
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus DSL-AX82U
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS DSL-AX82U - AX5400 dwuzakresowy model routera Wi-Fi 6 AX5400 xDSL ASU | 957 zł |
Asus Router DSL-AX82U VDSL2 WiFi 6 AX5400 4xLAN 1xUSB KMASURAWX000000 | 1 274 zł |
ASUS DSL-AX82U NET-WLRA-ASU-032 | 1 019 zł |
Router ASUS DSL-AX82U | 958 zł |
Asus Router DSL-AX82U VDSL2 WiFi 6 AX5400 4xLAN 1xUSB 62695 | 1 274 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →