Router do gier Asus DSL-AX82U
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Asus DSL-AX82U
WAN:Ethernet, ADSL, 4G LTE przez USB, 3G przez USB
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:4804 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
W celu zminimalizowania opóźnień zaznaczony pojedynczy port gier, o szczególnych zasad QoS. Zoptymalizowana pod telefony gry. Za wydajność odpowiada procesor z trzema rdzeniami i częstotliwością 1.5 Ghz. Wyposażony w konfigurowalny podświetleniem RGB.
Dzięki Wi-Fi 6 (ax) i pasmo 160 Mhz całkowita przepustowość sieci bezprzewodowej może osiągnąć 5378 Mb/s.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DSL-AX82U
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus DSL-AX82U
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS DSL-AX82U - AX5400 dwuzakresowy model routera Wi-Fi 6 AX5400 xDSL ASU | 957 zł |
ASUS DSL-AX82U AX5400 Dual Band WiFi 6 xDSL Modem Router - Wireless router | 1 299 zł |
Asus Router DSL-AX82U VDSL2 WiFi 6 AX5400 4xLAN 1xUSB KMASURAWX000000 | 1 274 zł |
ASUS DSL-AX82U NET-WLRA-ASU-032 | 1 019 zł |
Router ASUS DSL-AX82U | 958 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →