Karta sieciowa Asus USB-AX55 Nano (90IG06X0-MO0B00)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Asus USB-AX55 Nano
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:1201 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 23 dBm, niewymienne
Deklarowane wsparcie dla Windows 10, Windows 11.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne USB-AX55 Nano
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus USB-AX55 Nano
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Karta sieciowa USB USB-AX55 Nano WiFi 6 AX1800 NKASUWWU0000001 | 194 zł |
ASUS USB-AX55 Nano NET-WLK-ASU-057 | 192 zł |
Karta sieciowa ASUS USB-AX55 | 179 zł |
Asus Karta sieciowa USB USB-AX55 Nano WiFi 6 AX1800 105622 | 204 zł |
Karta sieciowa ASUS USB-AX55 | 179 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →